Hafele Hardware Technology

Häfele Beschlagtechnik
Контактна інформація
ТОВ «Гефелє Україна»
вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Надіслати e-mail

Контакти


Компанія:


Hafele Україна Гефелє Україна ТзОВ
79037,  м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 200, 1 поверх
телефон:  +38 032 235-15-63
факс: +38 032 235-15-60  
E-mail: info@hafele.ua

Чайка Максим Керівник відділу продажу
Чайка Максим
(032) 235-15-63
(095) 260-98-12
Maksym.Chayka@hafele.ua


Найда Тарас
Менеджер напрямку індустрії та серійного виробництва
Найда Тарас
(032) 235-15-63
(050) 431-55-35
Taras.Naida@hafele.ua
Салик Василь Керівник напрямку гуртово-роздрібної торгівлі
Салик Василь
(032) 235-15-63
(050) 430-37-27
Vasyl.Salyk@hafele.ua
Оваденко Руслан Керівник напрямку столярної фурнітури
Оваденко Руслан
(032) 235-15-63
(050) 374-35-07
Ruslan.Ovadenko@hafele.ua
Інтернет магазин hafeleshop.com.ua
Копчацька Наталя Технічний консультант
Копчацька Наталя
(032) 235-15-63
(050) 434-42-00
Nataliya.Kopchatska@hafele.ua
Регіональний блок № 1
(Київська, Житомирська, Миколаївська, Херсонська, Одеська області)
Патик Тарас Керівник регіонального блоку № 1
Патик Тарас
(032) 235-15-63
(050) 372-05-54
Taras.Patyk@hafele.ua
Гірняк Назар Асистент керівника регіонального блоку № 1, № 4
Гірняк Назар
(032) 235-15-63
(050) 430-94-03
Nazariy.Girnyak@hafele.ua
Ткаченко Віталій Технічний консультант
(Київська та Житомирська області)
Ткаченко Віталій
(095) 260-98-16
Vitalii.Tkachenko@hafele.ua
Регіональний блок № 2
(Кіровоградська, Черкаська, Хмельницька, Вінницька, Запорізька, Дніпропетровська області)
Решетнікова Орися Керівник регіонального блоку № 2
Решетнікова Орися
(032) 235-15-63
(050) 370-56-40
Reshetnikova.Orysya@hafele.ua
Грабовський Олександр Технічний консультант
(Дніпропетровська, Запорізька, Кіровогорадська, Черкаська області)

Грабовський Олександр
(095) 260-98-14
Aleksandr.Grabovskij@hafele.ua
Рибак Юрій Асистент керівника регіонального блоку № 2, № 3
Рибак Юрій
(032) 235-15-63
(050) 372-74-14
Yuriy.Rybak@hafele.ua
Мевшук Валентин Технічний консультант
(Хмельницька та Вінницька області)
Мевшук Валентин
(050) 468-88-20
Valentin.Mevshuk@hafele.ua
Канюка Валерій Технічний консультант
(Черкаська та Кіровоградська області)

Канюка Валерій
(050) 303-78-42
Valerii.Kaniuka@hafele.ua
Регіональний блок № 3
(АР Крим, Донецька, Луганська, Харківська, Полтавська, Сумська, Чернігівська області)
Степанець Володимир Керівник регіонального блоку № 3
Степанець Володимир
(032) 235-15-63
(050) 371-52-22
Volodimir.Stepanets@hafele.ua
Кравченко Тарас Технічний консультант
(Харківська, Полтавська, Сумська, Чернігівська області)

Кравченко Тарас
(050) 374-35-08
Taras.Kravchenko@hafele.ua
Григоров Василь Технічний консультант
(Харківська та Полтавська області)

Григоров Василь
(050) 494-21-05
Vasyl.Grygorov@hafele.ua
Регіональний блок № 4
(Львівська, Волинська, Рівненська, Чернівецька, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська області)
Царюк Святослав Керівник регіонального блоку № 4
Царюк Святослав
(032) 235-15-63
(050) 431-58-32
Sviatoslav.Tsariuk@hafele.ua
Куксанов Андрій Технічний консультант
(Чернівецька, Івано-Франківська, Тернопільська області)

Куксанов Андрій
(050) 374-34-03
Andriy.Kuksanov@hafele.ua
Федунь Андрій Технічний консультант
(Львівська, Волинська, Рівенська, Закарпатська області)

Федунь Андрій
(032) 235-15-63
(050) 431-05-45
Andriy.Fedun@hafele.ua




Контактна інформація


вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Email: info@hafele.ua
Онлайн каталоги
Завантажити презентації в PDF форматі

© Häfele GmbH & Co KG, Germany. All rights reserved.