Hafele Hardware Technology

Häfele Beschlagtechnik
Контактна інформація
ТОВ «Гефелє Україна»
вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Надіслати e-mail

Вісім вагомих аргументів бути партнером Häfele

Häfele Генеральний директор Sibylle Thierer розповідає про переваги для покупця

 

 

 

 
Ми пропонуємо більше, ніж фурнітуру: Ми пропонуємо рішення
Ми відомі як світовий лідер у сфері постачання фурнітури. Зокрема ми впроваджуємо нові ідеї, виготовляємо продукцію та надаємо послуги, що ідеально відповідають усім пунктам спектру діяльності, яку ми здійснюємо, доповнюють та розширюють його. Ми робимо це з метою надання Вам індивідуальних економічних рішень для більшої конкурентоспроможності на ринку.
 • повернутись до огляду


  Ми надаємо кваліфіковані рекомендації
  Фахівці-консультанти Häfele є експертами в кожному аспекті стосовно фурнітури – від функціональності до якості, від дизайну до раціональної обробки. Вони надають компетентні та індивідуальні рекомендації та допомагають Вам прийняти правильне рішення при виборі фурнітури.
 • повернутись до огляду


  Ми надаємо індивідуальне сервісне обслуговування
  Незалежно від того чи Ви є столярем, дизайнером інтер'єрів, виробником офісних меблів, фахівцем у розробці оснащення для магазинів, виробником кухонь чи архітектором, Häfele забезпечить Вас продукцією та надасть індивідуальні послуги, які відповідають умовам ринку. Враховуючи технологію та ціну, ми запропонуємо Вам альтернативні варіанти відповідно до Ваших спеціальних вимог.
 • повернутись до огляду


  Ми пропонуємо Вам величезний асортимент сучасної фурнітури
  Асортимент нашої стандартної продукції нараховує більше, ніж 50 000 артикулів, які включені в каталоги "The Complete Häfele" та в наш онлайн каталог. На основі аналізу ринку, завдяки спілкуванню з розробниками та дизайнерами асортимент продукції постійно оновлюється. Ми спостерігаємо за появою на ринку найновіших тенденцій у житловому секторі та відповідно до них складаємо асортимент нашої продукції.
 • повернутись до огляду


  Ми пропонуємо Вам конкурентоспроможні ціни 
  Ми можемо запропонувати Вам розумні ціни, оскільки ми ведемо безперервне масове виробництво на наших фабриках та здійснюємо закупівлі у великій кількості по всьому світу.
 • повернутись до огляду


  Ми старанно і швидко обробляємо Ваші замовлення 
  Більшість наших артикулів поставляється зі складу. Відділи з продажу приймають Ваші замовлення, миттєво їх обробляють та доставляють продукцію вчасно з головного складу та центру відправки. Завдяки цьому Ви можете розраховувати на швидку і надійну доставку. За Вашим бажанням можна організувати доставку протягом 24-х годин.
 • повернутись до огляду 


  Ми допомагаємо Вам заощадити час і кошти
  Співпрацюючи з Häfele Ви отримаєте багато переваг. Вам будуть надані найкращі консультації, Ви отримаєте доступ до широкого асортименту продукції,  а також Ви зможете отримати ряд унікальних послуг. 
 • повернутись до огляду


  Ми гарантуємо Вам більший прибуток
  Ви можете бути впевнені в тому, що компанія Häfele пропонує Вам продукцію, консультації, ціни, доставку та обслуговування тільки найвищого класу. Забезпечення якості є надзвичайно важливим для Häfele, і тому компанія постійно працює над покращенням якості всього асортименту продукції і кожного з 50 000 артикулів зокрема.
 • повернутись до огляду
 • Онлайн каталоги
  Завантажити презентації в PDF форматі

  © Häfele GmbH & Co KG, Germany. All rights reserved.