Hafele Hardware Technology

Häfele Beschlagtechnik
Контактна інформація
ТОВ «Гефелє Україна»
вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Надіслати e-mail

Зустрічайте ідеальне рішення для кухні - LeMans II

Компанія HÄFELE, ексклюзивний дистриб'ютор товарів німецького виробника KESSEBÖHMER в Україні, представляє вашій увазі новинку на ринку меблевої фурнітури.

Сьогодні раді повідомити Вам про нове технологічне рішення для кутової секції кухні. Якщо Ви гадаєте, що кут на кухні - місце не функціональне, то "LeMans II" готовий довести протилежне.  Продуманий до найдрібніших деталей німецькими інженерами, цей механізм дозволить Вам не лише суттєво зекономити простір на кухні, а й без зусиль мати доступ до речей, які, на перший погляд, далеко заховані.

"LeMans II" - це кухонні полиці, які легко та безшумно виїжджають з шафи та повертаються на місце. При цьому кожну з полиць можна завантажити на 25 кілограмів, тож на ній поміститься чимало посуду. 

Висувний механізм здатен забезпечити кут відкривання на рівні 85° - це абсолютна інновація на ринку меблевої фурнітури.

Висувні полиці можуть виїжджати з шафи аж на 97,4%! До того ж, кожна поличка може висуватись окремо, забезпечуючи повний доступ до кастрюль, сковорідок та іншого кухонного приладдя.  Компанія HAFELE пропонує це рішення для кутових секцій з шириною фасадів 450, 500 і 600 міліметрів. Ми пропонуємо висувний механізм, який можна встановити з відкриттям на праву чи ліву сторону.

Також Ви можете обрати, скількома поличками буде укомплектований "LeMans II" - двома, чи чотирьма. Адже механізм доступний також у версії High Board - на 4 полиці, для кутових шаф з висотою до 1250 міліметрів.  Висувний механізм для кутових секцій кухні "LeMans II" вражає гнучкістю.

Завдяки системі ClickFixx його дуже легко складати. Кожну полицю можна регулювати по висоті - це дуже зручно, коли, до прикладу, потрібно поставити більшу за висотою кастрюлю. А завдяки унікальній технології "Anti-slip" посуд не ковзає по поверхні полиці та не може випасти із неї.  "Розумні" технології подбали про зручність на кухні, аби забезпечити для Вас максимальний комфорт - якщо полиці на дві третини вже заховані у шафу, механізм спрацьовує таким чином, що "LeMans II" може закритись автоматично. 

Висувний механізм "LeMans", відзначений авторитетною нагородою в світі дизайну Red Dot Award: Product Design 2005, подарує Вашій кухні неперевершений комфорт та зручність, адже ця техніка створена для того, аби дивувати та зачаровувати. Аби дізнатись більше про технічні деталі "LeMans II", радимо завантажити  брошуру, інструкцію монтажу, або ж звернутись за детальнішою інформацією до наших менеджерів.

Завантаження:

Контактна інформація


вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Email: info@hafele.ua
Онлайн каталоги
Завантажити презентації в PDF форматі

© Häfele GmbH & Co KG, Germany. All rights reserved.