Hafele Hardware Technology

Häfele Beschlagtechnik
Контактна інформація
ТОВ «Гефелє Україна»
вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Надіслати e-mail

Завіси Lapis – коли фурнітура перетворюється на елегантний меблевий аксесуар

меблеві завіси Salice Lapis Раніше меблеві завіси слугували винятково як система кріплення і не надавали меблям особливої декоративної окраси. Однак поява навісних завіс Lapis абсолютно змінила уявлення про функціональність меблевої фурнітури. Розробила ексклюзивну новинку італійська компанія Salice, яка вже багато років виготовляє оригінальну меблеву фурнітуру, зокрема завіси.

Особливістю навісних завіс Lapis є вмонтований у чашку петлі механізм м’якого закриття та декоративна заглушка. Важливо, що навісні завіси Lapis можна підібрати до меблів будь-якого стилю та кольору.

Завіси Lapis є першими у світі, що мають кут відкривання 110°. До того ж, є напрочуд практичною та елегантною меблевою фурнітурою. Фактично, це продовження лінії завіс серії Selentia 700. Особливістю останньої є вмонтований у чашку петлі амортизатор, що дозволяє зачиняти дверцята плавно та беззвучно. У окрему серію меблеві завіси Lapis виводять декоративні заглушки стриманого дизайну, які елегантного закривають робочий корпус.

Зручності у експлуатації завіс надає також дотягувач, завдяки якому дверцята зачиняються легко одним порухом руки. Крім того, заглушки рухаються синхронно із завісами, а монтаж фасаду до корпусу можна виконувати без інструментів.

Декоративні заглушки у системі Lapis кріпляться на руку і  чашку меблевої завіси, створюючи органічну структуру. Величезний вибір та кольорове різноманіття задовольнять будь-чиї дизайнерські вимоги.

Меблеві завіси Lapis можна встановлювати на фасад, товщиною від 16 мм. Фрезерування під чашку кріплення заглиблюється на 13,5 мм, а відстань від щілини до краю фасаду становить 3-6 мм.

мебельные петили Salice Lapis

Завантаження:

Контактна інформація


вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Email: info@hafele.ua
Онлайн каталоги
Завантажити презентації в PDF форматі

© Häfele GmbH & Co KG, Germany. All rights reserved.