Hafele Hardware Technology

Häfele Beschlagtechnik
Контактна інформація
ТОВ «Гефелє Україна»
вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Надіслати e-mail

Компанія HÄFELE значно розширює складський асортимент продукції італійського виробника SALICE

Häfele Відтепер - ще більший вибір меблевої фурнітури від провідного європейського виробника! Компанія "Гефелє Україна", яка вже три роки є ексклюзивним дистриб'ютором італійської компанії SALICE, розширює асортимент товарів на ринку. Тож тепер український виробник та споживач може придбати ще більше якісної та надійної меблевої фурнітури.

В новому асортименті особливої уваги заслуговують монтажні планки та меблеві завіси різних кутів, які дозволять втілити практично всі дизайнерські ідеї у проектуванні верхніх та нижніх секцій кухонних меблів. Такий підхід задовольнить вимоги найвибагливіших замовників!        

Також у "Гефелє Україна" можна замовити значно більше різновидів завіс з доводчиком та завіс серії PUSH. А меблеві завіси SALICE серії 200 у поєднанні з меблевими завісами з доводчиком дозволять Вам отримати на кухні фасади з м’яким закриванням - при цьому за менші гроші і без економії на якості. 

Продукція компанії SALICE застосовується у виробництві 90% кухонних меблів в Італії, її використовують чимало фірм з виробництва кухонних меблів у Німеччині, в інших країнах Європи компанія також зарекомендувала себе як якісного та надійного виробника. 

Компанія SALICE була заснована ще у 1926 році і є найстарішим та найбільшим у світі виробником завіс. Сьогодні її продукція розходиться на ринки понад 65 країн світу, а компанія володіє близько 20 моделями виробів та понад 500 патентами, багато з яких отримали відзнаки за інноваційність. До слова, саме в SALICE винайшли приховану завісу та завісу з доводчиком, що стало наріжним каменем для цілої індустрії.

Вузька спеціалізація у виробництві завіс дозволила SALICEстати одним із світових лідерів меблевої індустрії, що підтверджується як становищем на ринку, так і міжнародними сертифікатами якості: ISO 9001 та ISO 14001. А з метою боротьби з підробками, вся продукція виробляється лише на одному заводі в Італії. 

SALICE - це найширший асортимент завіс та аксесуарів до них серед усіх компаній-виробників. А відділ технічної підтримки компанії розгляне та запропонує рішення згідно з Вашим запитом впродовж 48 годин. 

За детальною інформацією щодо розширення складського асортименту продукції SALICE просимо звертатись у відділ збуту "Гефелє Україна".

Контактна інформація


вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Email: info@hafele.ua
Онлайн каталоги
Завантажити презентації в PDF форматі

© Häfele GmbH & Co KG, Germany. All rights reserved.