Hafele Hardware Technology

Häfele Beschlagtechnik
Контактна інформація
ТОВ «Гефелє Україна»
вул. Богдана Хмельницького, 200
79037, Львів,
Львівська обл.
телефон: +38032 235 15 63
факс: +38032 235 15 60
Надіслати e-mail

Система висувних шухляд Moovit отримує перемогу під час міжнародної виставки AWFS в Лас-Вегасі

Інноваційна система царг Moovit, що знаходить різноманітне застосування, була відзначена премією Sequoia New Product Award. Moovit отримав винагороду в номінації  „інноваційна продукція/фурнітура “.

Moovit – це високоякісна система висувних шухляд із різноманітними можливостями до застосування. Вона оптимальним чином інтегрується в промислове виробництво меблів і  призначена для використання в кухнях,  меблях для житлових і ванних кімнат,  а також для офісних і лабораторних приміщень. В основну комплектацію входить механізм повного висуву з пристроєм, що реалізує дотяжку , а також вбудований демпфер. Система витримує навантаження до 50 кг. Збільшення корисного простору в Moovit відбувається за рахунок вертикальної внутрішньої перегородки царги.

При розробці нової царги, особлива увага приділялась можливості швидкого монтажу, зручного виставлення фронту висувної шухляди і демонтажу фронту без використання інструменту – саме ті технічні переваги стали переконливими для журі Sequoia Awards.

Крім того, відмічений премією продукт викликав захоплення продуманістю самої системи. Річ у тому, що Moovit, використовуючи одну направляючу, передбачає широкий вибір - дев'ять номінальних довжин (від 270 до 650 мм) і дві висоти (92 або 115 мм), для навантажень до 50 кг. Окрім цього, високу оцінку отримали міцна поверхня з надзвичайно стійким  структурованим порошковим покриттям, а також  можливість рівномірного нанесення  фарби, як на пластмасові частини, так і на царгу.

Система висувних шухляд, що отримала високу оцінку, пропонується в наступній кольоровій гамі: білий та сірий металік, а також кольори шампанського.

Останній відмінно підходить для меблів, призначених для житлових приміщень.  Декоративні смужки, які легко наносяться на меблі і  підбираються до неї за кольором, додають системі  Moovit індивідуальності. Програму гармонійно доповнює комплект аксесуарів для різних сфер застосування: кухня, ванна кімната, житлові і офісні приміщення, лабораторії.

Завдяки розробці власної системи висувних шухляд Moovit компанія  Hafele підкреслює свою компетентність  постачальника комплектної фурнітури для функціональних меблів. Система царг виробляється на заводі «Антон Шнайдер», одному з підприємств групи Hafele, яке знаходиться в м. Кенцінген (Німеччина), в продаж ця система надійшла восени 2008.

Конфігуратор Moovit

Messetermine

Kontaktinformationen

Онлайн каталоги
Завантажити презентації в PDF форматі

© Häfele GmbH & Co KG, Germany. All rights reserved.